HAKKIMIZDA

UWELL (Shenzhen Uwell Technology Co., Ltd.), 2015 yılında kurulan bir high-tech kurumsal markasıdır elektronik sigara konusunda uzmanlaşmış.

Yenilik ve kullanıcı deneyimi her zaman UWELL'in tutkusu olmuştur. Kuruluşundan bu yana UWELL, kullanıcılara yüksek kaliteli vape ürünleri ve kaliteli yaşam sağlamak için her zaman teknik araştırmaya kendini adamıştır. Yenilikçi vape teknolojisi, sıkı kalite kontrol sistemi ve zarif üretim ile UWELL, ulusal sınırları yaratıcılıkla aşarak, hizmetle mükemmelliğe ulaşarak, küresel vape pazarındaki en iyi markalardan biri haline geldi. Gelecekte, UWELL hala orijinal niyetini akılda tutacak, sınırda yenilik yapmak, pazar talebine odaklanacak, daha teknolojik yenilik yaratacak, marka küreselleşme stratejisine bağlı kalacak, yurtiçi ve yurtdışı kanalları genişletecek, kullanıcılar için mükemmel ürün ve hizmetler yaratacak ve benzersiz ürünlerle daha iyi bir yaşam kalitesi oluşturacaktır.

İyi Niyet Meslektaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilere karşı samimi ve dürüst olun. yenilik İşçilik ruhunu koruyun, öğrenmeye devam edin, yenilikçi canlılığı teşvik edin ve her zaman mükemmelliği takip edin. Deneyim Meslektaşların, müşterilerin ve tedarikçilerin memnuniyetini artırın. Kazan-kazan Şirketle ortak davayı elde edin, karşılıklı fayda elde edin müşteriler ve ortaklar ve toplumla olumlu gelişim elde edin.

UWELL, yenilikçi fikirlere sahip bir Ar-Ge ekibi, mükemmel bir iş satış ekibi, sofistike bir tedarik zinciri sistemi, verimli bir üretim hattı, doğru içgörülere sahip bir marka pazarlama ekibi ve mükemmel bir dahili servis ekibi ile verimli operasyon yönetimi ve üretim mekanizmasına sahiptir.

UWELL, profesyonel niteliklere sahip yeni ortaya çıkan bir yetenek ekibi geliştirmeye odaklanır, teknolojik yeniliği teşvik etmeye çalışır, vape endüstrisinin koordineli gelişimini aktif olarak teşvik eder ve sosyal sorumluluğu bir kıyaslama girişiminin ilkesi olarak alır.

PRO-FOCS LEZZETİ AYAR TEKNOLOJISI

Yüksek indirgeme, zengin ve tam lezzet Zengin vape deneyimi, güçlü koku Yenilikçi ekolojik atomizasyon teknolojisi Dünyanın en iyi bobin markasını yaratmak için