Uwell Caliburn A3 Pod Detaylı Ürün İncelemesi

Öncü marka Uwell, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için harika lezzetler üreten uzun ömürlü coillerle mükemmel pod kiti sistemleri üretme becerisine sahiptir. Ancak son zamanlarda çok fazla Caliburn kiti mi piyasaya sürüyorlar ve yenilenmeye mi ihtiyaçları var, yoksa inovasyonu zorlamaya devam mı etmeliler? 

Uwell Caliburn A2S'nin 2022'nin ortasında, yılın sonunda piyasaya sürülmesinden sonra, Uwell Caliburn A3 adlı benzer bir kapsül kiti ile devam etmeye karar verdiler. Bu inceleme, bu pod kitinin sahip olduğu farklı özelliklere ve önceki modellerle nasıl bir kontrast oluşturduğuna bakacaktır.

Görsel olarak, Uwell Caliburn A2 ve Uwell Caliburn A2S gibi önceki pod kitlerine oldukça benziyor. Boğaz vuruşu açısından benzer bir performans sunan ancak daha geniş bir çerçeve ve daha kısa uzunluk ile daha kompakt olan Uwell Caliburn Koko koleksiyonuna sahip oldukları kabul edilir. Ancak pil performansına bakıldığında 520 mAh kapasitenin Caliburn A2 ve A2S ile aynı olması şaşırtıcı.

Hoş bir özellik olan Uwell Caliburn A3 ile en önemli fark, bu düğmeye yanlışlıkla basılmasını önlemek için cihazdaki ateşleme düğmesini kilitleme yeteneğidir. Artık o parçayı kilitleyebilir ve yanlışlıkla açılması durumunda cepte veya çantadayken rahatlık ve güvenlik için daha iyi olan otomatik çekmeyi kullanabilirsiniz. Bu tercihe sahip birçok gazete için sahip olmak güzel! Diğer dikkate değer farklılıklar, biraz daha büyük e-sıvı penceresi ve yeni 1.0 Ohm örgü bobin bölmeleridir.

Uwell Caliburn A3 Kartuşlarını Tartışalım

Uwell Caliburn A3 Bölmeleri, her birinin özelliklerini birleştirerek, Caliburn serisindeki önceki bölmelere de çok benziyor. 520mAh pille çalışan cihaza manyetik olarak bağlanan kavisli uçlara sahiptirler. Bu nedenle, sahip olabileceğiniz önceki Caliburn cihazlarının hiçbirinde A3 bölmelerini kullanamazsınız. Sondaki eğri, Caliburn G ve Caliburn G2'de gördüğümüze benzer, ancak A3 bölmeleriyle, daha sıkı bir çekiş için üstte daha az kavisli bir ağızlığa sahipsiniz.

Yeni 1.0 Ohm örgü bobinlerle, pürüzsüz MTL vaping için harika bir tat ve bir miktar bulut elde edebilirsiniz. A2S'de daha az güç gerektirdiği için memnuniyetle karşılanan önceki 0,9 Ohm bobine göre bobinde biraz daha uzun bir ömür vardır.

Bölmelerden sızıntı çok azdır ve üstten doldurma yöntemiyle doldurulması çok kolaydır. Doldurmayı bitirdiğinizde, manyetik olarak kolayca yerlerine otururlar ve sıkıca tutulurlar.

Nasıl Performans Gösterirler?

Genel olarak, Uwell Caliburn A3 ile elde ettiğiniz çok güvenilir bir vape. Bağımsız bir cihaz ve pod sistemi olarak, önceki pod kitlerini hesaba katmadığınızda, yeni kullanıcılar ve basit bir deneyim arayanlar için harika bir kullanıcı dostu seçenek olacaktır. 1.0 Ohm bobinler, Uwell adı ve itibarı için süreklilik sağlayan maksimum 13W'ta (ayarlanamaz) zengin doymuş lezzet üretir. Önceki Caliburn A2'den biraz daha sıcak bir vape sağlar.

Ağızlık yerinde iyi durur ve çıkarılması daha kolaydır, bu nedenle cihazı doldurmaktan vapinge, bölmeyi atmaya ve bobin bittiğinde bir başkasıyla güncellemeye kadar kesintisiz bir deneyim. Uwell'in yaptığı bir başka iyi şey de, daha da iyi bir değer yaratmak için kite ikinci bir bölme eklemek.

Uwell Caliburn A3 - Nasıl Görünüyor ve Pratiklik

Uwell, ilk bakışta bu pod kitiyle yaratıcılığın sınırlarını fazla zorlamadı. Caliburn A3, A2 ile hemen hemen aynı ölçülerde ve tasarım açısından ürkütücü bir şekilde benzer görünüyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi kavisli ve biraz daha geniş bir ağızlığa sahiptir ve e-sıvı penceresi daha büyüktür. Bununla birlikte, daha fazla görünürlük için Caliburn G2'de olduğu gibi her iki tarafta da e-sıvı penceresi olsaydı harika olurdu.

Pürüzsüz dokulu bir yüzeye sahiptir, ancak renkler açısından mavi ve kırmızı dahil olmak üzere altı renk arasından seçim yapmayı basit tutmuşlardır. Bu cihazın bir başka harika özelliği de, Uwell'in yalnızca 15 dakikada tamamen şarj olduğunu belirttiği hızlı şarj!

Bu nedenle, çok sık elektronik sigara kullanıyorsanız, pilin bitmesi çok uzun sürmez ve hızlı şarj sayesinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Işık sistemi %60-100 arasında şarj olduğunda yeşil, %30-60 arasında mavi ve %0-30 arasında kırmızı renkte yanar. Şarj seviyenizi göstermek için altta kavisli nervürlü bir efekt var ki bu oldukça havalı görünüyor!

Cihaz Nasıl Kullanılır

Caliburn A3 için sloganlarında belirttiği gibi, bu cihaz hakkında düşünecek çok fazla şey yok - 'basit tut, güvenilir tut', MTL elektronik sigara için güvenilir doğasını vurguluyor. Cihazı şu şekilde çalıştırabilirsiniz:

Cihazı açmak için, açık olduğunu gösteren ışıklı gösterge ile beş kez tıklayın. Caliburn A3'ü kapatmak için beş tane daha.
Ateş düğmesini devre dışı bırakmak ve yalnızca otomatik çizimi kullanmak için, ateş düğmesine iki kez tıklayın ve alttaki ışık kırmızıya döner. Her iki işlevi de etkinleştirmek için iki tıklama daha.

Herhangi Bir Dezavantajı Var mı?

Pil, Caliburn A serisi ile aynı 520 mAh kapasiteye sahip. Tüm gün MTL vaping için çok daha iyi olan Caliburn G serisinin ömrü ile eşleşebilselerdi daha faydalı olurdu.

Sonuç Olarak

Özetlemek gerekirse, Uwell'den bir Caliburn cihazını hiç kullanmadıysanız, ağızdan akciğere vaping için şiddetle tavsiye ederiz. Kapsüllerin doldurulması çok kolaydır ve bir Uwell kiti seçerken beklendiği gibi harika lezzet üretirken (hiç değilse) çok az sızıntı sağlar. Bu, kullanımı kolay ve elektronik sigara bilgisi gerektirmeyen temele dönüş cihazınızdır. Bu nedenle, deneyimli elektronik sigara kullanıcıları için ikincil bir cihaz ve elektronik sigaraya yeni başlayanlar için güvenilir bir kit olarak mükemmeldir çünkü otomatik çekme ve ateş düğmesi arasında seçim yapabilirsiniz. Hepsinden iyisi ve muhtemelen Caliburn A2'ye zaten sahipseniz onu satın almanızın tek nedeni, ateş düğmesini kilitleme ve sadece harika bir özellik olan otomatik çizimi kullanma yeteneğidir. Bir MTL kiti olarak, sürekli olarak iyi e-sıvı aroması üretmek için Uwell Caliburn A3 ile yanlış gidemezsiniz.

Etiket: uwell caliburn a3

Yorumlar

Yorumunuzu bırakın