Jwell LeCube Yedek Kartuş

Jwell markasının Le Cube Pod Modları için kullanılan yedek kartuştur.Bu ürünün stoğu tükenmiştir, en kısa zamanda eklenecektir.

100.00 TL

Jwell La Carte Kartuşu; ikili paket halinde satılmaktadır. Ürünün içerisinde iki adet kartuş yer almaktadır. Ürünün kullanım süresi; minimum 15 gün olarak belirlenmiştir. Kapasitesi ise 2 ml ve 0.6 ohm olarak bilinmektedir. 1.6 ohm coil kapasitesine sahip olması tekrar doldurulabilir pod özelliği kazanmasında oldukça etkili olmaktadır. Likit doldurulabilir ve değiştirilebilir kartuşların yer aldığı bu paket; kartuşu biten kullanıcıların imdadına yetişecektir. Yapısından dolayı likit doldururken bir süre beklemek gerekmektedir.

Özellikleri:

Bu ürün, Fransız üretimi ve kalitesine sahiptir. Boyutlarının küçük olmasından dolayı en ideal elektronik sigara yedek parçaları arasında yer almaktadır. Öncelikle, bu ürün sayesinde Jwell La Carte elektronik sigara kullanımında rahatlıklar yaşanır. Jwell La Carte hem kadınların hem de erkeklerin eline yakışan bir üründür. Şıklık ve rahatlık aynı anda kullanıcılara sunulmaktadır. Bu ürüne dair özgünlük hiç şüphesiz elektronik sigara sektöründe dünya devi olan Jwell markasından kaynaklanmaktadır. Jwell elektronik sigara tasarımında teknoloji ve Fransız asaletini bir araya getirmiştir. Jwell La Carte'nin donanım altyapısı oldukça kuvvetlidir. Kompakt boyutlarından dolayı erkekler bu ürünü rahatlıkla taşırken bulunan şık detaylar ise kadınların zevkine hitap etmektedir. Jwell La Carte Kartuşu fiyatı uygun olması sayesinde alınabilirlik seviyesi yüksektir. Jwell markası, elektronik sigara sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Jwell La Carte kartuşu sayesinde sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak mümkün hale gelir.

 
Soru Cevap (0)

Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Captcha